Naše služby

Každý všední den nabízíme obědy. Součástí menu je výběr ze dvou polévek, několika hlavních jídel, včetně vegetariánské verze, salátu nebo minutky. Služby naší kuchyně je možné také využít pro zajištění zaměstnaneckého stravování ve Vaší společnosti.

Cukrárenská výroba denně nabízí čerstvé zákusky dezertyV sekci lahůdek najdete chlebíčky, obložené bagety nebo croissanty.

orez - side-4

Naší specialitou jsou dorty a minidezerty pro slavnostní příležitosti. Můžete si vybrat z palety tradičních zákusků nebo vyzkoušet třeba moderní makronky a čokoládové pralinky. Tradicí se již stala naše nabídka velikonočních beránků a vánočního cukroví.

orez - side - dalsi-4

Pro účely zásobování kantýn, které provozujeme jak na našich školách, tak i u našich smluvních zákazníků, nabízíme výrobky studené kuchyně včetně obložených mís. 

Umíme dodat i cateringové služby na míru od zajištění pohoštění při pracovním jednání až po firemní oslavy. Samozřejmostí je kompletní svatební menu

Pro pořádání akcí můžeme také nabídnout moderní prostory naší jídelny. Kapacita prostoru je v případě banketu až 80 osob, pro konference či přednášky až 100 osob. Využití prostor je omezeno ve všední dny 15. až 22. hodinou, o víkendech bez omezení.

1060 x 441 - 12